VOOR INFO OVER HET GEWENSTE EVENEMENT, GELIEVE ZICH TE RICHTEN TOT DE RESPECTIEVELIJKE VERANTWOORDELIJKEN

Verantwoordelijke “8-uren race van de Kosmos” voor recreanten op woensdag 18/07/2018
Koersdirecteur - Stefaan Decleir
gsm: +32 (0)471 43 54 54
e-mail: stefaan.decleir@telenet.be

Verantwoordelijke “Duo bike run” voor recreanten op donderdag 19/07/2018
Secretaris – Ivo Myngheer
gsm: +32 (0)496 03 75 80
e-mail: loloivo@hotmail.com

Verantwoordelijke administratie “BK mountainbike hulpdiensten” op vrijdag 20/07/2018
Ann Desmet
gsm: +32 (0)486 43 73 19
e-mail: ann.greet.desmet@skynet.be

Verantwoordelijke logistiek “BK mountainbike hulpdiensten” op vrijdag 20/07/2018
Directeur logistiek - Dirk Delameilleure
gsm: +32 (0)493 25 02 59
e-mail: Dirk.Delameilleure@skynet.be

Verantwoordelijke VIP
Bianca Denys
Gsm: +32 (0)472 76 20 90
e-mail: bianca.denys@telenet.be

Verantwoordelijke EXTERNE veiligheid
Directeur veiligheid - Martin Courtens
gsm: +32 (0)476 43 83 61
e-mail: martin.courtens1@telenet.be

Verantwoordelijke INTERNE veiligheid
Directeur veiligheid – Hieronymus Goudsmet
gsm: +32 (0)474 53 34 13
e-mail: hieronymus.goudsmet@telenet.be

Verantwoordelijke tickets en parkings
CFO – Lorenzo Debeaussaert
gsm: +32 (0)479 36 79 88
e-mail: lorenzo.debeaussaert@gmail.be

Verantwoordelijke communicatie
Press Officer – Pol Vanden Berghe
gsm: +32 (0)484 70 10 31
e-mail: polvdb@yahoo.com

Verantwoordelijke secretariaat
Marianne Jonckheere
gsm: +32 (0)479 30 09 25
e-mail: jonckheeremarianne@gmail.com

Voorzitter CEO
Rik Debeaussaert
gsm: +32 (0)475 49 41 31
e-mail: rikdebeaussaert@skynet.be